Poza sezonem letnim Baszta Kaszana jest zamknięta. Widzimy się za rok!

Istnieje możliwość otwarcia Baszty dla grup w innych terminach po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym lub mailowym.

W lipcu i sierpniu Baszta Kaszana czynna jest w następujących godzinach:

Codziennie: 10:00-16:00

Przypominamy także, że wstęp do obiektu jest darmowy.

Grupy zorganizowane prosimy o wcześniejszy (minimum 4-5 dni przed planowaną wizytą) kontakt telefoniczny: 508-836-294, gdyż jedynie wówczas możemy zagwarantować odpowiednią ilość osób do obsługi wycieczki.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem zwiedzania Baszty kaszanej w zakładce Baszta Kaszana

 

Najbardziej aktualne informacje znaleźć można na stronie FB Baszty Kaszanej.

Zapraszamy Państwa do Naszego świata. Świata w którym teraźniejszość przeplata się z przeszłością i wpływa na przyszłość. Do świata w którym dzięki temu co było chcemy kształtować to, co będzie. Do świata dzielnych wojowników, silnych kobiet, tajemniczych zjaw, legend i opowieści snutych wieczorami przy ogniu.
Niniejsza strona internetowa ma za zadanie informować o kolejnych przedsięwzięciach Stowarzyszenie Historyczny Trzebiatów- Chąśba. W górnym panelu znajdziecie Państwo informacje na temat samej organizacji (przycisk „Stowarzyszenie Historyczny Trzebiatów – Chąśba”), wiadomości na temat działającego przy Stowarzyszeniu Bractwa Najemników Wczesnośredniowiecznych Chąśba (przycisk „Bractwo Najemników Wczesnośredniowiecznych Chąśba”), ciekawostki i aktualności dotyczące Baszty Kaszanej w Trzebiatowie, która pozostaje pod naszą opieką (przycisk „Baszta Kaszana”) oraz podstawowe dane kontaktowe (przycisk „Kontakt”).
Zakładka „Aktualności” zawiera opis aktualnych wydarzeń z życia Stowarzyszenia – imprez, warsztatów, spotkań oraz informacje na temat planowanych działań – zaproszenia na festyny, pikniki, warsztaty.
Zakładka „Inicjatywy” jest swoistym kalendarium działalności Stowarzyszenie Historyczny Trzebiatów – Chąśba.
Zakładka „Galeria” przenosi do spisu galerii ze zdjęciami obrazującymi kolejne z naszych przedsięwzięć.
Zakładka „Linki” zawiera spis stron przydatnych i wartych odwiedzenia.
Mamy nadzieję, że wizyta na naszej stronie okaże się na tyle przyjemna, iż w przyszłości spotkamy się na festynie, pikniku lub warsztatach.